2012 Sevgililer Günü Hediyeleri

Posted on Perşembe, Ocak 26th, 2012

Sevgilinize 2012 yılının 14 şubatında, yani sevgililer gününde ne alacağınızı mı düşünüyorsunuz benim gibi. Kafa patlatmaya hazır iseniz beyin fırtınası yapalım şimdi.

Açıkçası daha önce çok hediye önerisi yaptım, değişik bir sürü fikir paylaştım. Ama hala yapılacak süprizler, alınabilecek hediyeler var buna eminim. Bu yıl benim de sevgilime bir hediye almam gerektiği için iyi bir analiz, iyi bir plan proje yapmam lazım. Yazarak düşünüyoum şuan denebilir.

Yılbaşında bir çok erkek gibi mi desem, parasız bir erkek gibi mi desem hiçbir hediye almadım sevgilime. Sadece iş yerine çiçek yollayabildim. Aslında biraz imkanlarımı zorlasam hediye alabilirdim. Fakat kısıtlı bir gelir seviyem olduğu için hediye işine giremedim. Sevgilim bunu sorun yapmadı, hatta çiçeği ile çok mutluydu. Önce tüm hemcinslerime böyle bir kız arkadaş, böyle bir sevgili diliyorum Allah’tan. O bana ne mi aldı? Vallaha çok seviliyorum herhalde. Sevgilim bir pantolon, bir kazak birde hırka almış bana. Çok kızdım açıkçası, çünkü hediye almak ne kadar güzel olursa olsun. Bu kadar abartmasına sessiz kalmadım, bir daha bana asla hediye alma diye çıkıştım. Cevaba bakar mısınız? “ben sevgilime istediğim zaman, istediğim hediyeyi alırım, sana sormam” :) İnatçı bir kişilik belli.

Sevgililer gününde ne alacak şimdiden merak ediyorum, laf arasında ağzından kaçırdı bir şeyler ama tam olarak anlayamadım ne hediye alacağını yada ne süpriz yapacağını.

Şimdi kuru laf salatası dediğimiz kısmı geçtik. Bir bayana sevgililer gününde ne hediye alabilirim? Sorusunun cevabını, cevaplarını aramaya başlıyoruz.

Şimdi kendi hayatımı yazıyorum, sizde burdan yola çıkıp bir hediye bulabilirsiniz. Sevgilimin kendi itiraf ettiği şey, daha doğrusu devamlı söylediği şey şu. Ben ayakkabı hastasıyım, bütün paramı ayakkabıya verebilirim. Yani bu tarz bir insana ayakkabı alırsanız risksiz bir hediye almış olursunuz. Sevgililer günü hediyesi olarak belki biraz romantik değil. Ama sevineceği ve kullanacağı bir hediye almış olurum bu durumda.

Bunun haricinde dikkatinizi çeken özellikleri olmalı sevgilinizin. Bu bayan olur, erkek olur farketmez. İllaki bir takıntısı sevdiği hoşuna giden bir şey vardır, dikkatli bakın. Yine kendimden örnek vereceğim, kız arkadaşım tam bir kolye hastası. İlk buluşmaya başladığımız günden bu güne kadar bir çok kolye takarak geldi, onun haricinde diğer takılara pek önem vermiyor ama illaki haftada veya 4-5 günde bir kolyesini değiştiriyor. Gümüş, durum elverirse altın bir kolye almak ona hem güzel bir hediye, hem güzel bir hatıra olur. Aslında bunu gündeme getiriyorum kendi kafamda.

Bunun yanında illaki bir çiçek almakta lazım, mümkünse kırmızı gül. Allah’tan artık internetten standart fiyatla çiçek satan siteler var. Yoksa normal günlerde 20-25 liraya alabileceğiniz çiçeği sevgililer gününde size yüksek fiyatla kaktırıyorlar.

Şimdilik hediye önerisi yazımız bu kadar, daha doğrusu hediye alma rehberi diyelim. Çünkü en güzel hediye sizin yaratıcılığınızla birlikte sunacağınız hediye olacaktır.

Categorized as Sevgililer Günü Hediyeleri

Leave a Reply