2012 Yılbaşı Hediyeleri

Posted on Perşembe, Kasım 24th, 2011

Bizi karşılamaya hazırlanan 2012 yılbaşı hediyelerine boğulacak. Zira Maya Takvimi’ne göre bu son yılbaşımız ! Keyfini çıkarmak gerek.

Kimin son yılbaşı olur bilinmez ancak biz her yılbaşını bir daha kutlamayacakmışcasına kutlamaya devam edelim. Yavan tebrik kartları, kısa mesajlar sanırım yeni yıla girerken almak istediğiniz son şeyler olacaktır. Kendinize şu soruyu sorun:”Acaba kim bana ne alacak ?” Ardından şu soruyu:”Ben kime ne alacağım ?” Birbiriyle ilintili iki sorunun da cevapları birbirine çıkmakta. Yani herkes birilerinin harekete geçmesini bekler ama bu sabırlı bekleyişi sürdüren insan genelde yeni yıl hediyeleri alamayan insandır. Hediye konusunda sabırlı olmanın manası yoktur. Zira bu bekleyiş sizde hayal kırıklıkları doğurabilir. Bu nedenle en iyisi siz harekete geçin ve küçük tüyolarla yakınlarınıza durumu sezdirin. Sonra internetin başına oturup en ilginç yılbaşı hediyelerini araştırmaya başlayın. Hediyelik eşyacıları tavaf edip harcayacağınız bir günün bir saatini internette yeni yıl hediyeleri aramaya ayırırsanız eminim daha güzel yeni yıl hediyeleri bulursunuz. “Erken kalkan yol alır” mottosuna sırtınızı dayayın ve özel yılbaşı hediyeleri için aramaya koyulun. Koyulun ki hediyenizi biraz erken alarak size gelecek olan yılbaşı hediyelerini de erkenden karşılayın.
Seçeceğiniz hediyeler konusunda endişe duymayacağınız tek yer olan internetle önünüzdeki opsiyonları değerlendirin ve sevdiklerinize özel yılbaşı hediyelerini seçin. Özellikle sevgiliye yılbaşı hediyeleri alırken önünüzde birden fazla sayfanız açık olması seçiminizi sağlama alacaktır. Aynı zamanda hediyeniz ne kadar özel olursa olsun almaktan çekinmeyecek ve oturduğunuz yerden yeni yıl hediyeleri almanın keyfini süreceksiniz.
Bu yöntemin en güzel taraflarından biri de kesenize zarar vermeden ve bütçenizi sarsmadan yeni yıl hediyeleri almak olsa gerek.2012 yılbaşı hediyeleriyle sizi ve sevdiklerinizi karşılasın ve selam dursun.

İyi yıllar !

Categorized as Kategorilenmemiş

One Response to
“2012 Yılbaşı Hediyeleri”

Leave a Reply