Erkekler için Yılbaşı Hediyesi Seçimi

Posted on Perşembe, Aralık 22nd, 2011

Merhabalar

Bayanlara yılbaşı için alınacak hediyelerden bahsetmek istiyorum bugün. Herkes en güzel, en değişik en en en … diye devam eden hediyeyi almak istiyor. Bu siteye giriş sebebiniz de bu elbet farkındayım.

Beyler bakın şimdi bir bayana onu gerçekten sevindirecek bir hediye almak istiyorsanız en başta ama en başta o bayanın sizi sevmesi, aşık olması, hiç olmazsa hoşlanması lazım. Sizi sevmeyen birine çok astronomik bir hediye almadığınız durumlarda çabanız, alacaklarınız hiç bir işe yaramayacaktır. Hepimizin böyle platonik, karşılıksız aşık olduğumuz dönemler olmuştur. Bu dönemlerde kalbinizin sesini dinlemeyin maalesef, kadınlar bir defa hayır derse hayırdır paranız cebinizde kalsın sakın ola gidip hediyelere para dökmeyin.

Şimdi erkekleri de kategorilendirmek lazım ki, doğru kitleye, doğru hediye önerisini tavsiye edelim.

Lise döneminde hormonları tavan yapan, aşk yaşayan erkekler. Bu dönemde genelde kısa ilişkiler yaşarız onun için fazla abartmadan bütçeyi zorlamadan alabileceğiniz hediyelere bakmanız gerekiyor. İçi sıcak su dolunca renk değiştiren kupalar, yılın sevgilisi oskar heykelciği, resiminizden yaptırabileceğiniz puzzle, kalp şeklinde yastık üzerine bastırabileceğiniz bir resminiz iyi bir hediye olur. Çünkü 1,5 ay sonra asıl hediye almanız gereken gün gelecek. O gün hala ayrılmamış olursanız sevgilinizden asıl yaratıcı fikirleri o zaman döktüreceksiniz.

Biraz daha palazlanmış erkeklere gelirsek siz iyi bir gözlemci olmak zorundasınız. Sevgilinizi, sözlünüzü, nişanlınızı iyi tanımalısınız. Onunla fazla vakit geçirmiş olmalısınız ki neler onun hoşuna gider, neler hoşuna gitmez, ne hediye alırsanız sevinir bunu bilebilecek durumda olmanız gerekmekte. Yine size de tavsiyem bütçenizi zorlamayın, çok mükemmel bir hediye almayın. Hatta süpriz olaylarına girmeyecekseniz en güzeli tutun kolundan götürüp bir alışveriş merkezinde gezin ihtiyacı olan bir şeyler alın. Evine, iş yerine çiçek gönderin. Eh bir de izin sorunu yoksa yılbaşı akşamı beraber olacaksanız daha ne olsun.

Evli erkekler, sizin işiniz çok zor. Yılbaşı akşamı illaki dışarıda olacaksınız, çiçek işini ihmal etmeyeceksiniz. Hediyeye gelince giyim, ayakkabı tarzı birşeyler olabilir, hatta ve hatta çizmeler bu yıl çok moda bir çift çizme çok çok harika bir hediye olabilir eşinize.

Tagged as , , , , + Categorized as Bayanlara Hediye, Yılbaşı Hediyesi

Leave a Reply