Özel Sevgililer Günü Hediyesi – 1

Posted on Pazartesi, Ocak 30th, 2012

Sevgililer günü yaklaştıkça iki ayağımız bir pabuca giriyor değim yerindeyse.

Sevgilinizin ismine özel bir hediye yaptırabilirsiniz. Bir çok site bu iş için kampanyalar yapmış, ürünlerini sergiliyor. Sevgilinizin adına veya resmiyle t-shrit bastırabilirsiniz. Sevgilinize yastık hediye edebilirsiniz, üzerinde sizin adınızın yazılı olduğu kalpli baskılı bir hediye yastık fena olmaz.

 

Resiminizle ilgili yapabileceğiniz şeyler de var birbirinize.  Daha önce de yazılarımın birinde adı geçen siyah renkli bir bardağa sıcak su koyulduğunda fotoğrafınızın çıktığı şekilde baskı yaptırabilirsiniz. İki fincan ikisinde de aynı fotoğraf olursa gayet şık olabilir. Daha sonra hediye t-shirt demiştik. Bu t-shirtler çiftlerin birbiriyle ilgili esprilerin üzerinde basılı olduğu şekilde hazırlanmış.

Yukarıdaki resimdeki gibi bir çok t-shirt var.

Klasik süprizlerden biri de sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak kazak almak ve bu kazağın üzerine kendi parfümünden sıkmak. Açıkçası çok anlamsız gelen bir şeydi bu. Ama sevgili sahibi olup sevgilisine sarılıp eve gelince kazağıma sinmiş olan kokuyu duyunca o kadar farklı geldi ki bu şey. Gerçekten anlamlı olduğuna kanaat getirdim kısacası. Bunun yanında kazağın içine el yazınızla bir şeyler karalayabilirsiniz.

Gayet ve son derece hoş olur bu. Yazının devamını yarın okuyabilirsiniz…

Categorized as Sevgililer Günü Hediyeleri

Leave a Reply