Sevgili için doğum günü hediyesi süprizi

Posted on Perşembe, Nisan 26th, 2012

Sevgiliye hediye almak, sevgiliyi mutlu etmek için yapılacak o kadar çok şey var ki bunları yazmakla bitirmek mümkün değil. Her insan farklı bir dünya, her ilişki farklılıklar taşıyor bu sebeple her ilişkide insanların birbirlerinden beklentileri, istekleri farklı. Ama herkesin karşısındaki kişiyi mutlu etmek için hediye alması, süpriz yapması tek ortak nokta.

Şimdi gelelim sadede. Yeni çiftler için harika bir süpriz olduğunu düşünüyorum. Uzun süre sevgilime doğum gününde ne hediye alabilirim diye düşündüm, fakat bir şeyler almaktan daha ziyade ona bir şeyler yapmak, bu yaptığım şeyin de bizimle ilgili bir şey olmasını istedim.

İlk başta arkadaşlarını, arkadaşlarımı, kardeşimi, kuzenimi, onun kuzenlerini bu işin için kullanmayı düşündüm. Sonra biraz çekindim herkesin bu yaptığımı bilmesini. Hepsine tek tek detayları anlatmak zorunda kalmak falan zor geldi. Bunun yerine gidip bir hediye alayım doğrudan bir gece elbisesi tarzı şık bir şey diye düşündüm. Daha sonra kimseyi bu işe karıştırmadan nasıl hallederim diye düşündüm.

Kimseyi karıştırmayıp şu şekilde bir çalışma yapmayı düşündüm. İlk tanıştığımız, ilk el ele tutuştuğumuz, ilk onu sevdiğini söylediğim, ilk film izlediğimiz tarzında ilklerimizi yaşadığımız yerlerin boş olarak fotoğrafını çekip bunları bastıracaktım ilk önce.

Daha sonra kapağı sayfaları düzgün özellikli ama öyle kalpli cicili bicili olmayan bir defter alacaktım. Hatta bunu aramadığım için şuan aklıma geldi bir fotoğraf  albümü de olabilirdi bu. Her sayfaya bir tane gelecek şekilde ve kronolojik olarak yapıştırılabilir.

Sonrasında bu fotoğrafların altında o günle ilgili veya o anla ilgili en azından 1-2 cümle bir şey yazıp süpriz hediyemizi tamamlayabiliriz.

Bunu daha geliştirmek daha ilerletmek elinizde elbette. Ha sen düşündün de ne oldu derseniz süpriz hediyemi yapamadan ayrıldık.

Categorized as Doğum Günü Hediyeleri, Sevgililer Günü Hediyeleri

Leave a Reply