Sevgiliye hediye fikirleri

Posted on Çarşamba, Haziran 12th, 2013

Sevgilinize hediye hep kıyafet mi alıyorsunuz? Yoksa hep kolye, küpe tarzı takı mı? Ya da parfümcüleri mi ihya ediyorsunuz?

Arkadaşımızın birisi düşünmüş taşınmış nasıl bir hediye versem sevgilime diye. Güzel bir fikir bulmuş ve uygulamış. Hatta bunu ticarete dökmüş. Onun hediye fikirinden faydalanın istedim.

 

Renkli kartonları önce kalp şeklinde kesmiş. Daha sonra kalp şeklinde bir kutuyu yukarda gördüğünüz gibi içini dışını kaplamış ve kısacası güzel bir hediye hazırlamış.

 

Kendi sözleriyle de şöyle anlatmış durumu :)

 

Sevgilime hediye almam lazım ne almalıyım çok az kaldı doğum gününe (Sevgililer günü,Yıldönümü vs…)
Sevgilime hep kolye alıyorum bu sefer daha değişik olsun biraz emek olsun …
Diyenler düşünenler …

Tam yerindesiniz…

Bir kolye fiyatının yarısına hediye alın %50 kara girin ..Hem anlamlı olsun hem ucuz hem de kalıcı ve hep akılda kalsın..

Ürünümüz Hakkında :
-Tamamen el yapımı.Kalp şeklinde kesilmiş kağıtlardan oluşmaktadır.Tam sevgilinizin içinde aşkınızı tekrar yaşatmak heyacanlandırmak için süper bir hediye
-Kutu şekli kalptir.İsteğe göre kare şeklinde yapılır.Ama güzel motif oluşturması için kalp şeklindeki kutuları öneriyoruz.
-Kargolama yapılırken ürün özel kutuda gönderilmektedir.Herhangi bir zedelenme yada başka bir hasar olduğunda ürünü geri iade edebilir ürün elimize ulaştıktan bir gün sonrasına yeni kutu ile geri gönderilebilir.

Kendisine ulaşmak için mesaj atabilirsiniz bana ;)

Tagged as , , + Categorized as Alınabilecek İlginç Hediyeler, Bayanlara Hediye

Leave a Reply