Süpriz Evlenme Teklifi Fikri

Posted on Perşembe, Eylül 8th, 2011

Merhabalar

Yeni bir hediye ve süpriz önerisiyle karşınızdayım daha doğrusu süpriz evlenme teklifi fikri ortaya atıyorum. Filmlerde görülebilecek tarzda bir süpriz yaparak sevgilinizi-eşinizi mutluluktan  havalarda uçurabilirsiniz. Helikopter kiralayarak havada evlenme teklif edebilirsiniz. Özellikle gece bu tarz yapabileceğiniz bir helikopter gezisi ömür boyu sizin için unutulmaz bir anı olarak kalacaktır kesinlikle. İstanbul için düşünmek gerekirse boğazın üzerinde gezerken.

Helikopteri kiraladıktan sonra organize olmak size kalıyor. Yapacağınız şaşırtıcı bir şey olduğu için nasıl ve ne şekilde yaparsanız yapın etkisi tartışılmaz en üst seviyede olacaktır. Fakat düşünün ki eşiniz olacak insanı kandırıp helikopterin bulunduğu yere kadar gözleri bağlı şekilde götürüyorsunuz. Şampanya, çiçek tarzı o anın etkisini arttırmak için gerekli araç ve gereci siz hazırlayacaksınız çeşitlendireceksiniz.

Helikopter kiralama fiyatları ile ilgili bir fikrim olmasa bile internette yaptığım araştırmalar sonucu bu işin tahmin edilenden daha ucuz olduğu kanısına vardım. Ayrıca karayollarından çok daha güvenli olduğu bariz biçimde ortada.

Helikopter kiralama için http://www.betazair.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tagged as , , + Categorized as Bayanlara Hediye

2 Responses to
“Süpriz Evlenme Teklifi Fikri”

Leave a Reply